Öz Evren
Genel

Erdoğan, Saadet Partisi’nden aday adayı oldu

Öz Evren

Keşan esnaflarından Ahmet Erdoğan Saadet Partisi’nden milletvekili adaylığı için parti il başkanlığına başvurduğunu ifade etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Erdoğan; “Bizler Milli Görüşçüleriz. Milli Görüş ideallerini gerçekleştirmek için yıllardır bu davada hizmet etmekteyim. Ülkemizin geldiği son durum içler acısıdır. Yeni bir başlangıç yapma ve 20 yılın sonunda geride bırakılan bu enkazı hızla ortadan kaldırma zamanı gelmiştir! Milli Görüş olarak geçmişte hangi iktidarda ortak olduysak çok büyük hamleleri başardık. Geçmişte olduğu gibi şimdi de; ekonomik yıkıma son verecek olanlar bizleriz. Maddi ve manevi kalkınma hamlesini başlatacak olan bizleriz. Şahsiyetli bir dış politikanın, güçlü ve öncü bir Türkiye’nin teminatı bizleriz. Kazanımlarımızın, temel hak ve özgürlüklerimizin teminatı ve bunları daha da ileriye taşıyacak olan bizleriz. TBMM başta olmak üzere, tüm kurumlarımızı ehliyet ve liyakat esasıyla yeniden işler hale getirecek olan bizleriz. Toplumsal kutuplaşmaya son vererek, 85 milyon insanımızın huzur, güven, düzen ve kazanç bulacağı “Yaşanabilir ve Yeniden Büyük Türkiye’yi hep birlikte inşa etmekte kararlıyız!” dedi.

Ahmet Erdoğan; 1967 yılı Keşan İzzetiye Köyü doğumlu, 43 yıldır Keşan sanayisinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ahmet Erdoğan evli ve 1 kız çocuk babasıdır. (HABER MERKEZİ)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu