Öz Evren
Genel

Oyuncu Öykü Gürman, Çamlıca’da kariyer günü etkinliğine katıldı

Öz Evren

Sinema ile dizi oyuncusu ve ses sanatçısı Öykü Gürman, Çamlıca Köyü’nde çekimleri gerçekleştirilen Grabuna filminin ardından, Çamlıca İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen kariyer günü etkinliğine katıldı.

Filmin diğer başrol oyuncusu; Hakan Akgün, aynı zamanda filmin senaristi de olan Keşanlı Ergin Kılıkçıer ve set ekibiyle, okula gelen ünlü sanatçı, girişte, okul müdürü Oğuz Kaan Dayan, müdür yardımcıları Nihat Pazarlı, Aykut Taş ve öğretmenler tarafından karşılandı. Öykü Gürman, öğrencilere şeker ve çikolata ikram ederek jest yaptı.

Gürman daha sonra, kariyer günü etkinliğinde öğrencilerin sanatsal yaşamıyla ilgili sorularını yanıtladı. Öykü Gürman öğrencilere hayallerinin peşinden koşmayı hiçbir zaman bırakmamaları gerektiğini söyledi. Ergin Kılıkçıer de yaptığı değerlendirmede, bu okulda okuduğunu, okulun bahçesinde top oynadığını kısaca birçok anısı olduğunu belirterek, Çamlıca’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Kılıkçıer, filmin teknik kadrosu da ortak bir değerlendirmede bulunarak, bu yılın yaz aylarında Çamlıca’da bu kez bir çocuk filmi çekeceklerini ve filmde çocukların da yer alacağını kaydetti. Konuşmaların ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu. İkramın ardından, konuklar okuldan ayrılırken, öğrenciler de 3. yarıyıl tatiline girdi.

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu