Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

TREDAŞ’tan tatil bölgelerindeki elektrik hatlarında bakım ve onarım

Öz Evren

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

TREDAŞ, enerjinin kaliteli, sürekli ve sürdürülebilir sağlanması kapsamında Keşan başta olmak üzere Tekirdağ’ın Süleymanpaşa, Marmaraereğlisi, Şarköy ve Kırklareli’nin Vize, Demirköy, Kıyıköy, İğneada bölgelerinde bakım çalışmalarını sıklaştırdı.

Bu çerçevede tatil sezonunda yüz binin üzerinde insanı ağırlayan Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanındaki Saros Körfezi’nde yer alan ekipler çalışmalarını yoğunlaştırdı. Saros Körfezi’nde oluşabilecek arızalara müdahale edebilmek için ekipler 7 gün 24 saat çalışmalarını sürdürüyor. Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluğunda yazlıkçı ve günübirlik vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Kumbağ, Marmaraereğlisi, Şarköy, Yeniçiftlik bölgelerinde arızaların oluşmasını önlemek için enerji nakil hatlarına arıza onarım bakım ekiplerince düzenli bakımlar yapılıyor. Enerji nakil hatları güçlendirilirken, sokak aydınlatmaları da yenileniyor.

Vatandaşların arıza halinde 186 Çağrı Merkezi, TREDAŞ web sitesi ve yapay zeka TREDAŞ Enerjik gibi iletişim kanallarından bilgi vermesi durumunda arızaya anında müdahale ediliyor. (HABER MERKEZİ)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu