Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

‘Mesleki Eğitim ve Genç İstihdamı Kariyer Günü’ etkinlikleri yapıldı

Öz Evren

Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Keşan Ticaret Borsası (TB), İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde dün ‘Mesleki Eğitim ve Genç İstihdamı Kariyer Günü’ etkinlikler kapsamında panel ve mesleki eğitim stant tanıtımları açılışı töreni yapıldı.

Panel, saat 10.30’da, Keşan TSO Konferans Salonu’nda başladı. Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in yaptığı panele, konuşmacı olarak Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan TSO Meclis Divanı Üyesi ve Arçelik Servisi Firma Sahibi Sadık Gamsız, Keşan TSO Meclis Üyesi ve Trakya Mutfak Firması Sahibi Ender İnce ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz katıldı. Konuşmacılar öğrencilere meslekleri hakkında bilgi verdi.

Mesleki eğitim stant tanıtımları açılışı töreni ise saat 12.00’de, Keşan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde başladı. Program açılış konuşmalarının ardından mesleki eğitim ve özel okullar hakkında bilgilendirmede bulunulması, ardından ise davetlilere pilav, ayran ve tatlı ikram edilmesiyle son buldu. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu