Öz Evren
AsayişBölgeGenelGündemKeşan

Yekta Baydar Ortaokulu mezunlarını geleceğe uğurladı

Öz Evren

Yekta Baydar Ortaokulu’nun 2022-2023 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni, geçen Cuma günü yapıldı.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen programa, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Merhum Yekta Baydar’ın annesi Sevil Baydar, Okul Müdürü Sercan Kemik, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından mezunlar kurulan platformdaki yerini aldı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, bir konuşma yaparak, “Bu önemli gün, sizin başarılarınızı ve emeklerinizi kutlama ve geleceğe adım atarken sizi destekleme zamanıdır. Her biriniz, başarılarınızla dolu bir yolculuğun sonuna gelmiş ve yeni bir başlangıca hazır olmuşsunuz. Ortaokul yıllarınız boyunca, sadece akademik başarılarınızı değil, aynı zamanda karakterinizi, liderlik yeteneklerinizi ve arkadaşlık bağlarınızı da geliştirdiniz. Sizler, başarılarınızla, özverinizle ve disiplinli çalışmanızla bize ilham oldunuz. Mezuniyetiniz, geleceğe umutla bakmanız ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için güçlü bir adım atmanız demektir. Sizler, hayallerinizi takip ederek dünyaya değerli katkılarda bulunacaksınız. Sizi gelecekteki başarılarınız için tebrik ediyoruz ve size en içten dileklerimizi sunuyoruz. Yekta Baydar Ortaokulu’nun gururu olduğunuzu ve her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayın” dedi.

Daha sonra okulu dereceyle bitiren öğrencilere diploma ve plaketleri verildi. Mezunlara diplomalarının verilmesinin ardından kepler fırlatıldı. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu