Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşanSiyaset

Belgin İba: Şükürler olsun, sağlık durumumuz iyi

Öz Evren

Geçen hafta Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde trafik kazası geçirerek hafif şekilde yaralanan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, sağlık durumunun iyi olduğunu ve arayan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Belgin İba, geçen hafta Tekirdağ’da bir toplantıya katılmaya giderken Muratlı civarında trafik kazası geçirmiş ve hafif şekilde yaralanmıştı. İba, kazanın hemen ardından dostlarını ve sevenlerine sağlık durumunun iyi olduğunun mesajını vermişti.

Belgin İba, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, “Değerli arkadaşlarım, dostlarım, büyüklerim, kardeşlerim ve çok kıymetli hemşerilerim. Öncelikle şükürler olsun, sağlık durumumuz iyi. Geçtiğimiz hafta yaşadığımız trafik kazası sonrası, telefonla arayan ve mesajlarıyla geçmiş olsun dileklerini ileten herkese buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Hepinize geri dönüş yapma fırsatı bulamadım, bu yüzden hakkınızı helal edin. İyi dilekleriniz ve dualarınız sayesinde bu süreci çok daha hızlı atlatabiliyorum. Sizlerin sevgi dolu mesajları, moral ve motivasyon kaynağım oldu. Rabbim, hepimizi kazalardan ve belalardan korusun. Tekrar her birinize, kıymetli mesajlarınız için içtenlikle teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

TEKIRDAG’IN MURATLI ILCESINDE IKI OTOMOBILIN CARPISTIGI KAZADA AK PARTI EDIRNE IL BASKANI BELGIN IBA, YARALANDI. HASTANEDE TEDAVI ALTINA ALINAN IBA’NIN HAYATI TEHLIKESININ BULUNMADIGI BELIRTILDI. (FOTO: DHA, TEKIRDAG)
Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu