Öz Evren
AsayişBölgeGenelGündemKeşan

Aranması olan 3 şüpheliye tutuklama

Öz Evren

Keşan’da, aranması olan ve polis tarafından yakalanarak, gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde düzenlenen aranan şahıslar uygulamasında Keşan İlamat İnfaz Bürosu’nca ‘bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık’, ‘nitelikli olarak konut dokunulmazlığını ihlal etme’ ve ‘kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak kabul etmek bulundurmak ve kullanmak’ suçlarından aranan ve 8 yıl 2 ay hapis cezası bulunan K.A.’yı (26) yakalayarak, gözaltına aldı.

Polis, Yenimescit Mahallesi Hakan Korkmaz Caddesi üzerinde yaptıkları kontrolde Keşan İlamat ve İnfaz Bürosu’nca ‘kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak kabul etmek bulundurmak ve kullanmak’ suçundan aranan ve 1 yıl 11 ay 10 gün hapis cezası bulunan D.B.’yi (40) yakalayarak, gözaltına aldı.

Ekipler, Yenimescit Mahallesi Huzur Sokak üzerinde yaptıkları kontrolde Keşan İlamat ve İnfaz Bürosu’nca ‘2313 sayılı kanuna muhalefet’ ve ‘kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak kabul etmek bulundurmak ve kullanmak’ suçlarından aranan ve 2 yıl hapis cezası bulunan M.D.S.’yi (32) yakalayarak, gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen K.A., D.B. ve M.D.S., çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu