Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

Helvacıoğlu’dan, belediye için ‘AKP zulmü’ diyen Bolu Belediye Başkanı Özcan’a cevap

Öz Evren

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Bolu’dan CHP Genel merkezine ‘Değişim ve Adalet’ yürüyüşü başlatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı eleştirirken kullandığı “2019 yerel seçimlerinde, Tekirdağ’ın incisi Süleymanpaşa ve Edirne’nin kalbi Keşan ilçesini kendi yandaşlarını aday yaparak kaybedip, aydınlıkçı ve Atatürkçü bu ilçelerimize AKP zulmünü yaşattıran sen değil misin?” ifadelerine cevap verdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ikinci kez CHP’den ‘kesin ihraç’ talebiyle yüksek disiplin kuruluna sevk edilmesinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘na karşı Bolu’dan Ankara’ya önceki gün, öğle saatlerinde ‘Değişim ve Adalet’ yürüyüşü başlattı. Tanju Özcan, Twitter hesabından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı eleştirerek, “100 yıldır CHP’de her makamı işgal etmiş Öztrak ailesinden, değişimin önünü açacak bir söylem zaten beklemiyorum… 2019 yerel seçimlerinde, Tekirdağ’ın incisi Süleymanpaşa ve Edirne’nin kalbi Keşan ilçesini kendi yandaşlarını aday yaparak kaybedip, aydınlıkçı ve Atatürkçü bu ilçelerimize AKP zulmünü yaşattıran sen değil misin? Yine sen, parti emekçilerimiz varken milletvekili listelerine müdahale edip, ticaret odası başkanlarını milletvekili yapan ve örgütü hiçe sayan kişi değil misin? Sen değişim ister misin? İsteyemezsin!!! Bana, ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın demişsin, siz ateş olduğunuz CHP’yi yaktınız… Söndürmeye geliyorum…” paylaşımında bulundu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Özcan’ın paylaşımında geçen “2019 yerel seçimlerinde, Tekirdağ’ın incisi Süleymanpaşa ve Edirne’nin kalbi Keşan ilçesini kendi yandaşlarını aday yaparak kaybedip, aydınlıkçı ve Atatürkçü bu ilçelerimize AKP zulmünü yaşattıran sen değil misin?” ifadelerine cevap verdi.

Mustafa Helvacıoğlu, Twitter hesabından Tanju Özcan’a verdiği cevapta, şunları kaydetti: “Sayın Özcan; Koltuk kavgalarınızın heyecanından mıdır bilemiyoruz ama Keşan’ımızın yıllarca özlenen hizmetlere halkımızın teveccühü ile kavuştuğunu ve zulüm değil hizmet gördüğünü sizlere hatırlatmak isteriz! Ama hakkınızı da yemeyelim, tweetinizde de bahsettiğiniz gibi; Keşan’ımız aydınlıkçı ve Atatürkçüdür, o nedenledir ki; 30 yıldır hizmet etmeyen CHP yönetimini koltuktan kaldırıp yerine hizmet edeni koymuştur. Duyduk ki yürüyüşe çıkmışsınız, enerjiniz olur da Sayın Öztrak ile olan koltuk kavgalarınıza ara verebilirseniz, Keşan’a da bir uğramanızı gönülden isteriz. Hem belki Bolu için örnek alacağınız yatırımları da görme imkânı bulursunuz. Gelemezseniz de canınız sağolsun, tamamlanan projelerimizi bu linkten takip edebilirsiniz https://www.kesan.bel.tr/projeler/tamamlanan. Sn. Cumhurbaşkanımızın vizyonuyla Keşan’ımızda daha nice atılımlara imza atmaya devam edeceğiz” (ÜNSAL YÜCEL)

BOLU BELEDIYE BASKANI TANJU OZCAN, YARIN BASLATACAGI DEGISIM VE ADALET YURUYUSU ONCESI BASIN ACIKLAMASI YAPTI. FOTOGRAF-BOLU-DHA
Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu