Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

Keşan Açık Hava Sinema Günleri başladı

Öz Evren

Kültür Bakanlığı’nın katkılarıyla Keşan Belediyesi, KİSEV ve BENDİS AVM iş birliği ile düzenlenen Keşan Açık Hava Sinema Günleri, önceki gün başladı.

Saat 20.30 sıralarında BENDİS AVM bahçesinde başlayan etkinliğe, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, BENDİS AVM Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek, vatandaşlar ve çocuklar katıldı.

Keşan Açık Hava Sinema Günleri etkinlikleri Çanakkale Yolun Sonu filmiyle başladı.

Etkinliği ilgileriyle bir şölene dönüştüren vatandaşlara, patlamış mısır ve dondurma ikram edildi.

Etkinlikle ilgili konuşan Helvacıoğlu, “Keşan Açık Hava Sinema Günleri’nin düzenlenmesine destek olan Kültür Bakanlığı’na teşekkür ederek, “BENDİS ailemiz ve KİSEV iş birliğinde bu etkinliğe imza attık. Bu akşam kendimize zaman ayırıyoruz. 5 akşam boyunca etkinliğimiz devam edecek. Etkinliğimize ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmimizle başlıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyetimizin 100. yılında etkinliğimize böyle bir filmle başladık” dedi.

Daha sonra söz alan İstek ise Helvacıoğlu’na gece gündüz demeden gerçekleştirdiği özverili çalışmalarından ötürü ve sosyal ile kültürel etkinlikler anlamındaki başarılı faaliyetlerinden dolayı teşekkür etti. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu