Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır’dan örnek davranış

Öz Evren

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Aytaç Cinci Anma ve Dostluk Turnuvasının final töreninde merhum Aytaç Cinci’nin çocukları için eğitim-öğretim hayatları bitene kadar koruyup kollama sözü verdi. Geçen Çarşamba günü oynanan Aytaç Cinci Anma ve Dostluk Turnuvası 1, 2, 3 ve 4.’lük maçlarından sonra düzenlenen törende konuşan Anıl Çakır, “Bir eğitimci olarak da buradan bir söz vermek istiyorum. İkisini de kızımızı da oğlumuzu da örgün eğitim hayatları bitene kadar ben koruyup kollamak istiyorum” dedi.

CHP KEŞAN İLÇE YÖNETİMİNDEN TAKIMLARA ÇİÇEK

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Keşan Belediye Meclisi Üyesi ve CHP Grup Sözcüsü Ferudun Tümer ve yönetim kurulu üyeleri, Aytaç Cinci Anma ve Dostluk Turnuvası final maçına katıldı. Oynan maçlardan sonra düzenlenen törende 4 takıma çiçek takdim eden CHP Keşan İlçe Yönetimi turnuvaya emeği geçenlere teşekkür etti.

ÇOCUKLARI KENDİ ÖZ EVLATLARIMIZ, ONLAR BİZLERE EMANET

Törende plaket merhum Aytaç Cinci’nin eşi Esra Cinci’ye plaket takdim eden Çakır, yaptığı konuşmada şunlar söyledi: “Keşanspor’a büyük hizmetleri dokunmuş, rahmetli Aytaç Cinci’yi anmak için bugün buradayız. Onun vesilesiyle bu turnuva düzenlendi. Öncelikle emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum. Çok farklı siyasi görüşlerden farklı takımları tutan bugün bir arada ama bizi bir araya getiren Aytaç Cinci oldu. Cenazesini hatırlıyorum çok kalabalıktı. Şahsen tanımıyorum ama o zaman anlamıştım çok kıymetli bir insan olduğunu kişiliği ile karakteri ile sporculuğu ile işindeki örnek duruşuyla bir beyfendiyi kaybettiğimizi bir kere daha iyi anlıyorum. Buradan bir şey söylemek istiyorum. Bundan sonra annesi babası bizim öz annemiz babamız, yengemiz öz ablamız, çocuklarımız da kendi öz evlatlarımız onlar bizlere emanet. Bir eğitimci olarak da buradan bir söz vermek istiyorum. İkisini de kızımızı da oğlumuzu da örgün eğitim hayatları bitene kadar ben koruyup kollamak istiyorum.  Bundan sonra okullarımızın ve kurslarımızın kapıları sonuna kadar açık. Aytaç Cinci’yi rahmetle minnetle anıyorum. Ruhu şad olsun.”

Konuşmalarının ardından takımlara kupaları verildikten sonra günün anısına fotoğraf çektirildi. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu