Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın’dan ziyaret trafiği

Öz Evren

İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, ziyaret maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Akalın, Edirne İl Başkanı Alpay Alpagut Engin, İlçe Başkanı Bahri Bilen ve İl Başkan Yardımcısı Tarık Aldeniz ile birlikte kısa süre önce göreve başlayan Edirne İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun‘u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette, Edirne’nin asayiş ve huzuru için özveriyle çalışan tüm emniyet güçleri için iyi dileklerini sundu.

Bu ziyaretlerin ardından Akalın, İl Başkanı Alpay Alpagut Engin ve önceki dönem İl Başkanı Ekrem Demir ile birlikte yeni atanan Edirne Vali Yardımcısı Ercan Çiçek‘e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Akalın, bu nazik ziyaret için kendilerine teşekkür etti.

Edirne’deki ziyaretlerini sürdüren Akalın, Trakya Üniversitesi Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi Müdürü Ruhi Pehlivancık‘ı da ziyaret etti. Edirne’nin tarihine ve kültürüne dair hoş sohbetlerde bulunan Akalın, Pehlivancık’a misafirperverliği için teşekkürlerini iletti. Son olarak Meriç Hükümet Konağı’nda, İl Başkanı Alpay Alpagut Engin ve Meriç İlçe Başkanı Ömer Ergin ile birlikte yeni göreve başlayan Meriç Kaymakamı Özgü Özen‘i ziyaret eden Akalın, kaymakamlık makamında gerçekleşen bu ziyaret için Özen‘e teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu