Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

Keşanlı öğrenciler dünya şampiyonası yolunda

Öz Evren

Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu Edirne İl Temsilcisi Hasan Uzun, 01-05 Kasım 2023 tarihlerinde İtalya’nın Roma şehrinde düzenlenecek Dünya Othello Şampiyonası’na ülkemiz adına katılabilmek için 10 çevrimiçi ve 1 yüz yüze yapılacak olan rallide Keşan adına gurur verici sayıda katılım olduğunu söyledi.

8 oyuncu ile Keşan’ınn temsil edildiğini ve Roma bileti kapmak için oyuncuların heyecanla yarıştıklarını ifade eden Uzun, rallide yarışan tüm oyuncuların 16-17 Aralık 2023’te İstanbul’da düzenlenecek Othello European Grand Prix İstanbul 2023’e direk katılım hakkı elde ederek Edirne ve Keşan’ı İstanbul’da temsil edeceklerini söyledi.

Katılımcı öğrencilerin isimleri ise şöyle: Defne Uzun ve Rüzgar Burhan Yalçın Bahçeşehir Koleji 2. sınıf, Defne Kırım Anafartalar İlkokulu 2. sınıf, Yağız Yörük Dr. Ali İhsan Çuhacı ilkokulu 3. sınıf, Ela Göksel Aden Koleji 3. sınıf, Nehir Akkuş Raşit Efendi İlkokulu 2. sınıf, Melis Yade Uğurlu Nevzat Kahraman Koleji 2. sınıf, Enis Engin Sultanköy Ortaokulu 5. sınıf. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu