Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

DSP Keşan İlçe Başkanı Hasan Nalbantoğlu, yeni yönetimi tanıttı

Öz Evren

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Merkezi tarafından DSP Keşan İlçe Başkanı olarak atanan Hasan Nalbantoğlu, oluşturdukları yeni yönetimi, geçen Cumartesi günü düzenlediği basın toplantısında, kamuoyuna tanıttı.

Saat 12.30 sıralarında, DSP Keşan İlçe Başkanlığı binasında başlayan basın toplantısına; DSP Keşan İlçe Başkanı Hasan Nalbantıoğlu ile DSP Keşan İlçe Yöneticileri katıldı. Basın toplantısında konuşan Nalbantoğlu, “Bu onurlu ve gururlu görevi bana veren DSP Genel Merkezine şükranlarımı sunarım. Önceki dönemlerde partimize hizmette bulunmuş Yönetim Kurulu üyelerimize bu güne kadar yapmış oldukları hizmetler için teşekkür ederiz” dedi.

ECEVİT’ İN FİKİRLERİ IŞIĞINDA ELİMDEN GELENİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM

Bu görevin bir bayrak devretme görevi olduğunu ifade eden Nalbantoğlu, “Bu görev güçlü bir örgüte sahip Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı vatan ve millet sevgisi ile birlikte dürüstlüğü ilke edinmiş insanların kendi aralarında zamanı gelince yapması gereken bayrak devretme görevidir. Bu görev bana tebliğ edildiği andan itibaren devredeceğim güne kadar Kurucu Genel Başkanımız merhum Bülent Ecevit’ in fikirleri ışığında elimden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Bu görev bize ilçeye ve partiye hayırlı olması dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

YENİ YÖNETİM

Hasan Nalbantoğlu başkanlığındaki DSP Keşan İlçe Yönetiminde yer alan isimler ve görevleri şu şekilde: İlçe Başkanı Hasan Nalbantoğlu, Başkan Yardımcısı Erol Çayır, İlçe Sekreteri Hasan Kaykı, Basın Sözcüsü İdris Ayaz, Yönetim Kurulu üyeleri Dursun Kart, Hayrettin Çetin ve Turhan Sarıgül. (ÜNSAL YÜCEL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu