Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

Keşan Belediyesi, 100 Keşanlıyı Bursa’ya götürdü

Öz Evren

Keşan Belediyesi, geçen Pazar günü düzenlediği gezi programı kapsamında, 100 Keşanlıyı Bursa’da gerçekleştirilen ‘Trakyalılar Buluşması’na götürdü.

Geziye katılan vatandaşlar, program kapsamında Ulu Camii, Panaroma Müzesi, Emir Sultan Camii’ni ziyaret etti.

Tarihi mekanların ziyaret edilmesinin ardından program ‘Trakyalılar Buluşması’ ile devam etti.  Saat 19.00 sıralarında başlayan programa Türkiye’nin dört bir yanından katılan Trakyalılar doyasıya eğlenirken, tanışma ve kaynaşma imkanı buldu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, geziye katılan vatandaşları saat 07.00’de, Bursa’ya uğurladı. Keşan Belediyesi olarak yeni dönemde kültür turlarına verdikleri öneme dikkat çeken Helvacıoğlu, “Hemşehrilerimizin günlük hayatın stresinden uzaklaşmalarını, eğlenmelerini, farklı şehirler görmelerini sağlayan gezilerimiz yoğun ilgiyle devam ediyor. Daha önce İstanbul, Edirne, Balıkesir, Ankara başta olmak üzere farklı şehirlere geziler düzenlemiştik. Vatandaşlarımızı bu defa Bursa’ya gönderiyoruz.  Tarihi mekanları ziyaret edecekler ve ‘Trakyalılar Buluşması’nda doyasıya eğlenecekler. Gezilerimiz ile daha çok şehirler göreceğiz. Her zaman vatandaşımızın yanında, yarınında, umutlarında beraber olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. (FURKAN ÜĞDÜL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu