Öz Evren
BölgeGenelGündemKeşan

 ‘Palaz’ isimli oyun, kapalı gişe oynadı

Öz Evren

Keşan Belediyesi, Konya Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Palaz’ isimli tiyatro oyununu, geçen Cumartesi akşamı tiyatroseverler ile buluşturdu.

Keşan Belediyesi Selim Sesler Tiyatro ve Konferans Salonu’nda, saat 20.00 sıralarında başlayan oyunu; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Şafak Uslu, Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik ve tiyatroseverler izledi.

Sosyal etkinlikler çevresinde devlet tiyatrolarını Keşan’a getirmeye devam ettiklerini belirten Helvacıoğlu, “Yeni sezonda Konya Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen Palaz isimli oyunu tiyatroseverler ile buluşturduk. Sanatın ve kültürün her zaman yanında olmaya özen göstereceğiz. Belediye olarak kültürel ve sanatsal etkinliklere önem veriyor, her fırsatta sanatı ve sanata gönül verenleri desteklemeye devam ediyoruz. Salonun tamamen dolu olması ise hemşehrilerimizin sanata verdiği önemi bize bir kez daha gösterdi. Salonu tıklım tıklım dolduran tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Devlet Tiyatrolarımızı Keşan’ımıza getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Murat Şafak Kömürcü’nün yazdığı, Hakkı Kuş’un yönettiği “Palaz” isimli oyunda; Fatih Yağlıcan, Onurcan Arıkan, Tolga Karasu, Zafer Kora, Almina Ay, Melisa Kocaman, Rumeysa Çetin, Yağız Demiral, Ömer Faruk Avcı ve Doğukan Kutlu sahne aldı.

Yaklaşık bir saat süren tiyatro oyunu, salonu dolduranlar tarafından beğeniyle izlendi. Tiyatro oyunu, Gedik’in oyunculara çiçek takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi. (YİĞİT ÜĞDÜL)

Kaymazlar Et

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu